www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.12.
Hirdetés azonosító: 824944

Mechanikai vagy elektronikai fejlesztésben jártas Projektvezetőt keresünk multinacionális elektronikai gyártó partnerünk számára budapesti munkavégzésre.

Partnerünk saját területén vezető autóipari gyártó, aki budapesti, bővülő csapatába keres tapasztalt projektvezetőt. Megbízónk versenyképes fizetést és juttatási csomagot, szakmai és nyelvi továbbképzést kínál egy támogató, nemzetközi környezetben.

A Projektvezető legfontosabb feladatai:

Mechanikai fejlesztések koordinációja, projektek előkészítése erőforrás, költség és határidő szempontokból
• Futó projektek nyomon követése, tervteljesülések jelentése
• Szoros együttműködés a társosztályokkal és a globális fejlesztőközpontokkal
Kapcsolattartás a nemzetközi vevőkkel és beszállítókkal
• Projektdokumentációk karbantartása

Legfontosabb elvárások a jelentkező Projektvezetővel szemben:

• Mérnöki végzettség
Folyékony angol, vagy német nyelvtudás
Legalább két éves autóipari termékfejlesztési és projekt tapasztalat
• Csapatszellem, határozott, magabiztos személyiség

Éves juttatási csomag: bruttó 8.100.000 Ft-tól.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és képzettsége, tapasztalata megfelel az elvárásoknak, kérem jelentkezzen a hays.hu weboldalon.