www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1102 napja lejárt

Jelige:2014_EB_projvez

Feladatok:

  • Vevői elvárások teljesítése
  • Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
  • Projekt időterv elkészítése
  • Projekt feladatainak koordinálása más osztályokkal együttműködve
  • Felelős a projekt költségvetéséért és a termék áralakulásáért
  • Projekteken belüli szervezés és prezentálás

Elvárások:

  • Villamos-, vagy gépészmérnöki végzettség, opcionálisan közgazdász végzettség nagyon jó műszaki háttértudással
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
  • Csapatmunkára és csapat irányítására való hajlam
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség

Előny:

  • Projektvezetői tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • 2-3 hónapos németországi betanulás kedvező feltételekkel
  • munkatársaink folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
  • Nemzetközi karrierlehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Nyelvtudás továbbfejlesztése

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol