www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1135 napja lejárt

Jelige: 2014_EB_projektv

Feladatok:

  • Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártásig
  • Projekt időterv elkészítése
  • Projekt feladatainak koordinálása más osztályokkal együttműködve
  • Felelős a projekt költségvetéséért és a termék áralakulásáért
  • Projekteken belüli szervezés és prezentálás

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész- vagy villamosmérnöki végzettség
  • Középfokú gyakorlati német és/vagy angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Microsoft Office)
  • Elektrotechnikai ismeret (hardware és software)
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
  • Csapatmunkára és csapat irányítására való hajlam
  • Nagy munkabírás
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség

Az Ön sikertörténete hol kezdődik? Jelentkezzen most!

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő