www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

A Magyar Mélyépítő Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

beosztásban,

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség gépész vagy építőmérnöki szakirányon;
  • szennyvíztisztítók, vízkezelők kivitelezési munkáinak menedzselésében való jártasság (min. 3 év)
  • Ms-Office felhasználói szintű ismerete,
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság;önálló munkavégzés
  • Rugalmasság, határozottság
  • Felelős Műszaki Vezetői jogosultságok valamelyike a következők közül: MV-ÉP/A; MV-VZ/A
  • jó kommunikációs képesség, csapat szellem,
  • "B" kategóriás jogosítvány.

Feladatok:

  • Projektek előkészítésében való részvétel, műszaki leírások, tervek kiértékelése
  • Projektek lebonyolításában való részvétel
  • Kivitelezési tevékenység nyomon követése, ellenőrzése
  • Kooperációkon való részvétel, cégképviselet, kapcsolattartás a megrendelőkkel

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kivitelezésbe, műszaki ellenőrzésben szerzett tapasztalat
  • FIDIC rendszerben szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Karrierlehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem
  • Mobiltelefon, laptop

Munkavégzés helye:

  • Hajdúszoboszlói irodánkban és Hajdú-Bihar megye területén belül, változó helyszíneken

 Fényképes Önéletrajzokat az alábbi e-mail címre, Hőzső Attila névre várjuk.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő