www.cvonline.hu

Projektvezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 791860

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég az alábbi pozícióba munkatársat keres

Feladatok:

  • Kapcsolattartás meglévő és új partnerekkel
  • Projekt tagok munkájának koordinálása
  • Projektek teljes körű irányítása és nyomonkövetése
  • Heti, havi jelentések, riportok készítése
  • Belső munkafolyamatok fejlesztése, hiányosságok feltárása, megoldási javaslatok kidolgozása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • FMCG területen szerzett több éves tapasztalat
  • Trade marketing ügynökségi oldalon szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Cél-, és feladatorientált
  • Kiváló kapcsolatteremtő és tárgyalási készség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Dinamikus, lendületes és kezdeményező attitűd
  • Problémamegoldó képesség
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség
  • Azonnali munkakezdés

Helyszín:

  •  Budapest

Amit kínálunk:

  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény és lakhely megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre: E-mail cím megjelenítése