www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

munkatársat keresünk.

Faladatok:

  • Villamos kivitelezési / szerelési projektek menedzseri feladatainak ellátása
  • Építésvezetői feladatok ellátása elektromos területen
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás, munkájuk koordinálása
  • A cég megrendelőivel / ügyfeleivel / beszállítóival való kapcsolattartás
  • A vevői igényeknek megfelelő műszaki ajánlatok kidolgozásában való részvétel
  • Vállalatirányítási és ügyviteli rendszer használata
  • A cég munkatársainak (villanyszerelők, szervizes kollégák) munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség (erősáramú villamosmérnöki előny)
  • Projektvezetésben szerzett több éves tapasztalat
  • Villamos kivitelezési projektekben szerzett tapasztalat
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Stratégai gondolkodás, kitűnő problémamegoldó képesség
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Lendületes, dinamikus személyiség
  • Kiváló szervezőkészség, a feladatok aktív nyomonkövetésének és átlátásának képessége
  • Felelősségvállalás, agilitás, csapatjáték,
  • B kategóriás vezetői engedély (több éves gyakorlat előnyt jelent)
  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kihívást jelentő munkakör, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Színvonalas infrastruktúrájú munkahely, fiatalos környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XXII. Kerület

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Energetika / Villamosság
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő