www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.06.25.
Hirdetés azonosító: 768308

Partnerünk egy dinamikusan fejlődő, multinacionális, autóipari gyártó vállalat, amely számára Projektvezetőt keresünk.

Feladatok:

Szériagyártásban futó termékek támogatása mechanikai témákban
Új projektekhez mechanikai koncepciók kidolgozása, ajánlatkészítés
Mechanikai témák globális összefogása és koordinálása a fejlesztőközpontok között
Mechanikai költségcsökkentő intézkedések bevezetése
Konstrukciós és gyártási irányelvek továbbfejlesztése és globális egyeztetése, bevezetése
Projekt előkészítés: erőforrás tervezés, időterv készítés, költségtervezés
Projektkövetés: tervek és megvalósulás összehasonlítása
Kockázat- és változásmanagement
Fejlesztő-munkacsoport tevékenységének koordinálása
Projektdokumentáció készítés
Kapcsolattartás nemzetközi vevőkkel és beszállítókkal
Műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, belső részlegekkel és gyártóüzemekkel
Vevők és egyéb részlegek technikai támogatása bel- és külföldön egyaránt

Elvárások:

Gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai (egyetemi vagy főiskolai) végzettség
Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, terhelhetőség, minőségközpontúság
Csapatmunkában való jártasság
Jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség
Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
Legalább 3 év autóipari tapasztalat a termékfejlesztés vagy gyártás területén

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem
Széles körű Cafeteria juttatások
Németországi tréning és betanulás
Nemzetközi munkakörnyezet
Ingyenes nyelvtanulási lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a