www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 763238

Link megjelenítéseimages/editor/1375438543.jpg" border="0" width="300" />

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A projektcsapat funkcionális vezetése
  • Célok elérése, a projekt sikerének biztosítása
  • A vezetők felé javaslattétel a projektcsapat tagjaira vonatkozóan
  • Megbeszélések összehangolása, irányítása
  • Kapcsolattartás a vevővel
  • Erőforrásterv és rizikóanalízis készítése
  • Ajánlatterv készítése a vevő felé
  • Fáziszárások előkészítése és lebonyolítása
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • P0, P1 projektek vezetése
  • Együttműködés a társosztályokkal

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnök végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

ELŐNYT JELENT

  • Közgazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Veszprém megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ, Veszprém megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése