www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 1241 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú, IT területen működő kisvállalkozás, hosszútávra

munkatársat keres.

Feladatok:

  • IT infrastrukturális projektek folyamatához kapcsolódó feladatok elvégzése,
  • Megrendelők teljes körű kiszolgálása, kapcsolattartás,
  • Projektműködéshez szükséges nyilvántartások vezetése, dokumentumok kezelése,
  • Kivitelezők munkájának kontrollálása, szakmai irányítása,
  • Bejárások és tárgyalások lebonyolítása.

Szakmai és személyes elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Magas fokú rugalmasság, precizitás, jó szervezőkészség,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Irodai számítógépes programok magas szintű felhasználói ismerete (MS Office, Visio, előnyt jelent: AutoCAD),
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre való készség,
  • „B” kategóriás vezetői engedély és saját gépjármű.

Munkavégzés helye, munkaidő:

  • Iroda: Budapest III. kerület – illetve teljes Magyarország területe
  • Munkaidő: 9-18h-ig rugalmas időbeosztással

Amit kínálunk:

Sokoldalú és változatos munkavégzés egy lelkes, fiatalos csapatban, versenyképes juttatásokkal, folyamatos szakmai fejlődési lehetőségekkel.

Magyar és angol nyelvű, fényképes önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.