www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2014.07.26.
Hirdetés azonosító: 756938

Német multinacionális autóipari beszállító partnerünkhöz keressük leendő munkatársukat az alábbi munkakörbe:
Projektvezető.

Feladatok:

- Termékbevezetési folyamatok koordinálása, végrehajtásának biztosítása
- Változások bevezetésének felügyelete, irányítása
- Projekt lépéseinek, mérföldköveinek kitűzése
- Aktív közreműködés a stratégiai és az operatív tervezésekben
- Kapcsolattartás a gyárakkal, a beszállítókkal, társosztályokkal
- Határidők meghatározása, betartatása
- Dokumentációk naprakészen tartása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- 3-5 év gyártási területen szerzett tapasztalat
- Minimum két év projektvezetői tapasztalat
- Tárgyalási szintű ANGOL nyelvtudás
- MS Office és SAP felhasználói szintű ismerete
- Minőségirányítási szabványok ismerete
- Rugalmas, nyitott, határozott személyiség

Előny:
- Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

- Multinacionális vállalati környezet
- Versenyképes juttatási csomag
- Kihívásokkal teli feladatkör
- Biztos, hosszú távra szóló munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a