www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1331 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő, 22 éves múlttal rendelkező, piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az országot lefedő piacvezető értékesítési hálózattal rendelkezik Magyarországon, és meghatározó szereplője a romániai piacnak. Közel 200 beszállító cégtől, 35 országból importál autóalkatrészeket és felszerelési cikkeket. Autóalkatrész kereső programjával és szoftveres értékesítési rendszerével egyedülálló szolgáltatást nyújt a régióban.

Cégünk BUDAPESTI (XIII. kerület) munkavégzéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ

Feladatok:

  •  Alvállalkozói árajánlatok kérése, kiértékelése és a vállalkozói szerződések előkészítése
  • Költség és ütemterv készítése és követése, a kivitelezői határidők betartatása
  • Az építési területen folyó munkák összehangolása (helyszíni építésvezetés-művezetés)
  • Építési feladatok műszaki ellenőrzése, kivitelezői teljesítések mennyiségi és minőségi átvétele
  • Felelős Műszaki Vezetői teendők ellátása, engedélyek beszerzése a hivatalos szervektől
  • Szükség esetén az építési és felmérési napló vezetése

Elvárások:

  • Építész, gépész, vagy elektromos felsőfokú végzettség
  • Min. 3 éves releváns gyakorlati tapasztalat
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, nagyfokú precizitás
  • Magabiztos, határozott és pro aktív konfliktuskezelés
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség, képzések
  • Versenyképes jövedelem
  • Személyautó, laptop, telefon
  • Dinamikus csapatmunkában való részvétel

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése) az alábbi linkre kattintva, a jelentkezéskor az Unix Autó Kft. Magyarország kirendeltséget kiválasztva töltheti fel adatbázisunkba: Link megjelenítése