www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1241 napja lejárt

Az ApPello Kft. banki informatikai rendszerek készítésére és bevezetésére szakosodott társaság. A cég Magyarországon kívül 6 országban vesz részt informatikai projektekben. Az ApPello fő tevékenységi köre: saját fejlesztésű szoftverek készítése, karbantartása, valamint egyéb projektek keretében végzett konzultáció.

Keres

munkatársat teljes munkaidőben, budapesti székhelyére.

Pozíció leírása, feladatok:

  • IT projektek koordinálása
  • Projekt adminisztráció
  • Projekt kontrolling
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Erőforrás gazdálkodás
  • Ajánlat készítés és szerződéskötés támogatása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki/informatikai végzettség
  • Banki és/vagy informatikai rendszerek fejlesztési/implementációs projektjeiben szerzett, minimum 3 éves projektvezetői tapasztalat
  • Projektvezetési módszertanok ismerete
  • Vezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmény értékelésének képessége)
  • Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
  • Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Eszkalációk hatékony kezelése
  • MS Project és MS Office alkalmazások ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Hetente 2-3 nap külföldi munkavégzés

Előnyök:

  • Banki projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői végzettség (PMI, IPMA)
  • Agilis fejlesztési módszertanok terén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Dinamikus, fiatal csapat
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos, önálló és felelősség teljes munkavégzés
  • Folyamatos továbbképzési, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő