www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1254 napja lejárt

100%-ban magyar tulajdonú, Ipari-, energetikai épületgépészeti rendszerek tervezésével, létesítésével, üzemeltetésével és karbantartásával foglalkozó cégünk

 munkakörbe keres munkatársat

Feladatok:

  • Lehetséges üzleti partnerek felkutatása és kapcsolattartás azokkal.
  • Részvétel a vállalkozási ajánlatok kidolgozásában és a Megrendelővel történő szerződéses tárgyalásokon.
  • Az elnyert projektek sikeres műszaki-és gazdasági megvalósulásának irányítása.
  • Vállalkozói, szállítói szerződések előkészítése és előkalkuláció készítése, ártárgyalások lefolytatása.
  • A projekt szervezet operatív irányítása.
  • Az elvárt/kitűzött minőségi, határidő- és financiális célok elérésének felügyelete, adatszolgáltatás a cégvezetés részére.
  • A projektmunka eredményének képviselete, prezentálása a megrendelő felé.

Szükséges ismeretek:

  • Felsőfokú gépész szakképzettség.
  • Minimum 5 év, projektmanagementben szerzett szakmai tapasztalat.
  • Magas szintű számítógépes ismeretek.
  • Kiváló szervező és kommunikációs készség.
  • Vezetési készség.
  • Jó problémamegoldó készség.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (német nyelvtudás előnyt jelent).

A jelentkezéseket a munkakör megjelölésével az alábbi címre kérjük küldeni:

Valkai Tibor

Penta Industry Kft., 1148 Budapest, Kerepesi út 52.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő