www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 1323 napja lejárt

KLIK Fejlesztési Főosztály álláshirdetése

munkakör betöltésére

(KLIK/05/2022-11/2013)

Feladatkör:

  • Klebelsberg Intézményfenntartó Központ részvételével zajló uniós finanszírozású kiemelt projekt vezetése;
  • Projekt pénzügyi és szakmai megvalósulásának folyamatos nyomonkövetése, kockázatmenedzselése;
  • Projekt lebonyolítása során felmerülő problémák gyors és hatékony megoldása;
  • A projekt pályázati dokumentációkban vállaltaknak megfelelő, szabályszerű ütemezésnek, likviditásnak rendszeres ellenőrzése;
  • Felelős döntéshozatal, projektirányító felé adekvát előterjesztések elkészítése;
  • Projekt jelentések elkészítése, ad hoc információigény esetén rendelkezésre állás;
  • Projektmodulokkal közvetlen kapcsolattartás, hatékony információáramlás biztosítása;
  • Komplex feladatok priorizálása, ütemezése, megfelelő lebonyolításának menedzselése;
  • Közreműködő Szervezettel, Irányító Hatósággal, ágazati intézményekkel, társterületekkel való közvetlen kapcsolattartás, együttműködés;
  • A tevékenységhez közvetlenül és közvetetten kapcsolódó hazai és uniós jogszabályok, rendeletek, kézikönyvek, a KLIK belső utasításainak, rendelkezéseinek, eljárásrendjeinek pontos ismerete és megbízható alkalmazása (folyamatmenedzsment, humánerőforrás-gazdálkodás, szerződéskezelés, ügyviteli folyamatok, belső minőségbiztosítás működtetése, információmenedzsment, elszámolás-menedzsment stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú (főiskolai/egyetemi) végzettség jogi, közgazdasági, közigazgatási, területek egyikéről, hazai és Európai Unió által finanszírozott projektek megvalósításában szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat oktatási és/vagy szervezetfejlesztés területen,
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Windows és MS Office),
  • Önálló munkavégzés, nagyfokú precizitás,
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, proaktív gondolkodásmód,
  • Ütemes munkavégzés, nagyfokú terhelhetőség és megbízhatóság,
  • Kiváló kommunikációs, prezentációs, tárgyalási készség,
  • Büntetlen előélet, cselekvőképesség.

Előny:

  • Angol nyelv tárgyalóképes ismerete és legalább középfokú nyelvvizsga,
  • Jó rendszerező képesség, lényeglátó képesség,
  • Legalább 30 fős szervezeti egység irányításában, monitoring és/vagy közbeszerzési területen, közigazgatási, közreműködő vagy pályázatíró szerveknél, köznevelési kiemelt projektekben szerzett projektmenedzsmenti tapasztalat.

EGYÉB INFORMÁCIÓK:

  • A munkavégzés helyszíne: Budapest
  • 2015.06.30.-ig határozott idejű munkavállalói jogviszony
  • A pályázat benyújtási határideje: 2014.02.05.
  • A jelentkezéshez küldje el nekünk fényképes szakmai önéletrajzát, bruttó bérigényét és kísérőlevelét az alábbi e-mail címre, a tárgyban kérjük, tűntesse fel: Projektvezető (KLIK/05/2022-11/2013)
Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű