www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.30.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1243443

Projektvezetőt keresünk Európa egyik legnagyobb autóipari beszállító vállalatához.

Vezetői feladatok:

-Projekt tervezése, előkészítése és utókövetése erőforrás, költség és határidő szempontjából

-Optimális erőforrás-felhasználás biztosítása

-Kapcsolattartás a nemzetközi vevőkkel és beszállítókkal

-Projekttagok munkájának támogatása, koordinációja

-Projektteam képviselete, munkájának prezentálása

Mitől lesz Ön a tökéletes pályázó?
- Felsőfokú műszaki végzettség;
- Magabiztos tárgyalóképes angol nyelvtudás;

-Autóipari tapasztalat illetve projektvezetési és koordinálási tapasztalat előnyt jelent

 Éves juttatási csomag 8.700.000 HUF-tól érhető el.

 Mit kell tennie most?

Amennyiben érdekesnek találta a lehetőséget, küldje el