www.cvonline.hu
Projektvezető
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest, Magyarország
Hozzáadva: 2017.11.21.
Jelentkezési határidő: 2017.11.22.
Hirdetés azonosító: 1226838

Piacvezető pályázati tanácsadó partnercégünk számára keresünk Projektvezetőt az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Európai Uniós és haza finanszírozású projektek teljes körű szervezése, irányítása
  • Részvétel partnertalálkozókon
  • A projektben résztvevő alvállalkozók koordinálása
  • Beszámolók, jelentések határidőre történő elkészítése, prezentálása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum két éves hasonló környezetben szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség és szervezőkészség
  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • B. kategóriás jogosítvány és vezetési rutin
  • Előny:

  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Határozatlan idejű szerződés
  • Versenyképes fizetés és prémium
  • Céges mobil telefon és laptop
  • Exkluzív munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.