www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 63 napja lejárt

Szeretnél autóipari projektet vezetni? Minőségügyi, logisztikai és termelési területen van már tapasztalatot? Ha a válasz igen, akkor jelentkezz és légy te is egy magas színvonalú nemzetközi anyavállalat tagja! Kamatoztasd tudásod, és szerezz további értékes tapasztalatokat!

PROJEKTVEZETŐ

munkatársat keresünk!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • Új szerszám indítása (kivitelezések/gyártások/szerszám figyelemmel kisérése)

  • Termékmódosítások tanulmányozása, költségelőirányzat elkészítése és megvalósítása

  • Termelési transzferek (csoport/vevő) irányítása

  • Szériatermékek, -gyártás termelési téren

  • Előállítási árkalkulációk elvégzése

  • Kivitelezés (tervezési és fejlesztési fázisok előkészítése, APQP összeállítása a minőségüggyel együttműködve, FMEA megvalósítása, jegyzőkönyv vezetése az eljárásról, és a használt speciális gépekről)

  • Kommunikáció a vevőkkel

  • A folyamatok javítására való törekvés

  • módosításainak irányítása

  • Projektek gyártásban való alkalmazásának biztosítása, minőségügyi, logisztikai, és

Azt várjuk Tőled, hogy:

  • mérnök, vagy technikusi végzettséggel rendelkezz,

  • aktív, magabiztos angol és/vagy francia nyelvtudásod legyen írásban és szóban is egyaránt,

Előny, ha:

  • jártas vagy az autóipar területén vagy tudod hasznosítani a műanyagipari tapasztalatodat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,

  • Cafatéria és bejárás támogatás,

  • Stabil vállalati háttér

  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikus csapatban.

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014