www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Veszprém

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.08.10.
Jelentkezési határidő: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 1159140

Multinacionális autóipari beszállító partnerünk számára, a cég Veszprém megyei telephelyére keresünk Projektvezető szakembert TIER1 és TIER2 projektek vezetésére.

A Projekt Vezető a projektek teljes körű vezetéséért felelős: az árajánlatok kidolgozásától, a projektcélok meghatározásán (minőség, költség, nyereségesség és szállítás szempontjából) és a társosztályokkal és beszállítókkal való együttműködésen keresztül egészen a termék szériagyártásba bevezetéséig. A Projektvezető kapcsolatban áll a vevőkkel és a cégvezetéssel is, valamint biztosítja a projekt nyereségességét.

A Projektvezető felé támasztott legfontosabb elvárások:

- felsőfokú végzettség (műszaki területen)

- tárgyalóképes angol nyelvtudás

- kiemelkedő kommunikációs készség, vevőorientált szemlélet, kiváló szervezőkészség

- műszaki projektvezetésben szerzett tapasztalat

Éves juttatási csomag: bruttó 10.875.000 Ft-tól.

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, végzettsége és tapasztalatai megfelelnek az elvárásoknak, kérem önéletrajza feltöltésével jelentkezzen a hays.hu oldalon.

Keywords: NPI, New Product Introduction, New Product Implementation, Project Management, Project Leader, Automotive, Electronics, Production, Customer Communication

Egyéb hasonló állások Önnek
PROJEKTVEZETŐ

Mould Tech Kft.

Magyar tulajdonú, biztos háttérrel rendelkező, ...
Zalaegerszeg, Zala

Műszaki (gyártási, fejlesztési) projektek vezet...
Pest

HSA Kft.

Projektvezető  Feladatok: Vevői projektek időte...
Heves