www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.31.
Hirdetés azonosító: 1138802

Megbízónk 3 évtizede stabil és meghatározó autóipari szereplő az alumínium öntvények gyártásának területén. Dinamikus növekedésüknek köszönhetően ma már több mint 1000 kiemelkedő képességű szakembert foglalkoztatnak, és árbevételük megközelíti az évi 30 milliárd forintot. Vállalatuk sikereinek további fejlesztéséhez keresnek tehetséges, sokoldalú munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Projektek vezetése és az ehhez kapcsolódó feladatok elvégzése
  • Vevői kapcsolattartás
  • Ütemetervek összeállítása, vevőkkel és társosztályokkal való folyamatos egyeztetés
  • Projekt dokumentáció elkészítése
  • Projektek napi szintű aktív nyomon követése, felmerülő problémák egyeztetése a vevőkkel
  • Változásmenedzsment figyelése kereskedelmi oldalról
  • Termékekkel kapcsolatos kérdések egyeztetése a termelés területével
  • Ügyféligények koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki előny)
  • Tárgyalóképes német és kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 3 év termelő környezetben szerzett projektvezetési tapasztalat (autóipari előny)
  • Jó kommunikációs képesség
  • Külföldi utazások vállalása

Amit megbízónk nyújt

  • Kiemelkedő alapfizetés
  • Éves bónusz
  • Nyelvtanulási lehetőség
  • Cafeteria, Egészségpénztári hozzájárulás
  • Albérlet támogatás
  • Dinamikusan fejlődő, stabil nagyvállalati háttér

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ, Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678