www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 221 napja lejárt

VIDEOTON EAS Elektronikai Szerelő Gyártó és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság

Dinamikus növekedésünkhöz és hosszú távú terveink megvalósításához az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat:

Feladat:

  • Projektek indítása (projekt tervezés, szerződéskötés, szervezés, végrehajtás követés, külső belső kommunikáció)
  • Futó projektek:
    • a projekt nyereségességének/jövedelmezőségének követése, korrektív intézkedések, folyamatos fejlesztés
    • rendelésteljesítés/vevői elégedettség követése,
    • projekt értekezletek vezetése,
    • műszaki változások bevezetésének koordinálása,
    • posztkalkulációk, gazdaságossági számítások, egyéb költségek/szolgáltatások elszámolása a vevővel,
    • vevői kapcsolattartás, a meglévő üzleti volumen növelése, új termékek bevezetése.
  • Projekt bezárás / termék kifuttatás koordinálása (pénzügyi elszámolások)

Elvárások:

  • Villamos vagy gépészmérnök végzettség
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, szervezőkészség, agilitás
  • Magabiztos kommunikáció és kiváló meggyőzőkészség
  • Határozott fellépés
  • Jó prezentációs készség
  • Terhelhetőség

Előnyt jelent:

  • 1-2 év tapasztalat elektronikai gyártás területén
  • német vagy francia nyelv ismerete
  • Pályakezdő nem kizárt

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely a legnagyobb hazai tulajdonban lévő ipari vállalatcsoportnál
  • Kimagasló technológiai és szolgáltatási diverzitásunknak köszönhetően magas színvonalú szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kedvező juttatási csomag (havi mozgóbér, cafeteria, év végi juttatás, szociális, sport, kulturális lehetőségek, iskolakezdési támogatás stb.)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezés módja: fényképpel ellátott önéletrajz elküldésével a lenti e-mail címen!

Helyek Székesfehérvár
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol