www.cvonline.hu

Építési projektvezető / Építésvezető

  • A hirdetés 171 napja lejárt

Zirci székhelyű, speciális mélyépítéssel foglalkozó Acél-Vakond Kft

Építési projektvezető/Építésvezető

munkatársat keres.

 Feladatok:

  • Kivitelezések közvetlen, helyszíni irányítása a munkaidő 20%-ában
  • Kivitelezések irodai előkészítése munkaidő 80%-ában
  • Jelentések készítése a tulajdonos felé
  • Munkatársak kiválasztása, dolgozók motiválása
  • Közvetlen beosztottak, saját emberek irányítása (nem feladata az alvállalkozók irányítása)

LEGYEN ÖN AZ, AKI SZAKMAI MÚLTJÁVAL ÉS EGYÉNI MOTIVÁLTSÁGÁVAL FELKELTI AZ ÉRDEKLŐDÉSÜNKET!

 Az ideális pályázó:

  • gépész vagy építőipari felsőfokú vagy technikusi végzettségű
  • min. 3 éves vezetői gyakorlattal rendelkezik
  • rugalmas, jó kommunikációs és helyzetfelismerő készséggel rendelkezik, empatikus
  • önálló munkavégzésre képes
  • nyitott, kreatív és ambiciózus személyiség
  • jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • jogosítvány

Felkínált előnyök:

  • szakmai megbecsülés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • azonnali kezdés
  • kiemelt bérezés
  • egzisztencia, kreatív feladatok

Bérezés:

 fix alap + nyereség érdekeltség

Helyek Veszprém
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő