www.cvonline.hu

Projektvezető

Budapesti székhelyű magasépítési építőipari cég

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • fővállalkozói-generálkivitelezési munkák teljes körű irányítása,
  • technológiai, minőségbiztosítási és munkabiztonsági követelmények betartatása és betartása,
  • folyamatos kapcsolattartás a megrendelővel és a cég felsővezetésével,
  • a létesítmények, építmények előírt minőségben, határidőre történő és gazdaságos megvalósítása,
  • alvállalkozói, beszállítói megrendelői elszámolások lebonyolítása..
  • munkaterületen az építésvezetők közvetlen irányítása

Elvárások:

  • építő- vagy építészmérnöki végzettség,
  • felelős műszaki vezetői jogosultság,
  • minimum 5 éves szakmai gyakorlat,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
    • az Office rendszer használatában,
    • a MS Project ütemtervkészítő szoftver használatában,
    • a TERC költségvetés-készítő program használatában,
  • jó szervező és kommunikációs készség, önálló munkavégzésre való képesség,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, határozott fellépés, nagy problémamegoldó képesség.
  • határozott fellépés

Juttatások, ajánlat:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • stabil vállalati háttér
  • változatos feladatok, szakmai fejlődési lehetőség

Jelentkezését a lenti e-mail címen várjuk!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest