www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Talpraesett és elszánt Projektvezetőt keresünk Iskolaszövetkezetünk számára! Legyél akár diák, akár felnőtt munkavállaló, most csak az számít, hogy rendelkezz HR-es tapasztalattal, valamint fontos az is, hogy szeresd a kihívásokat, hiszen ezen a területen mindig akad!

Feladatok:

  • szerződések elkészítése

  • munkatársak koordiánálsa

  • jelentések, adatszolgáltatások készítése

  • toborzási csatornák folyamatos működtetése

  • önéletrajzok kezelése

  • számlázás előkészítése

  • munkavállalókkal és partnerekkeltörténő napi kapcsolattartás

  • közép- felsővezetők napi szintű támogatása

Fizetés:havi bér (fix + teljesítményarányos juttatás)

Elvárások:

  • 18. életév betöltése

  • HR szakirányú tanulmányok

  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség

  • teljesítmény-orientált, magabiztos, határozott személyiség

Előnyök:

  • felsőfokú tanulmányok vagy végzettség

  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat

  • B kategóriás jogosítvány

  • saját gépkocsi

Munkavégzés helye:Budapest XIII. kerület

Munkaidő: teljes- vagy részmunkaidő

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség

  • képzési program

  • versenyképes alapbér + mozgó bér + bónusz + cafeteria

Jelentkezés:a E-mail cím megjelenítése e-mail címre küldött önéletrajzoddal.