www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 128 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet

Talpraesett és elszánt projektvezetőt keresünk csapatunkba! Legyél akár diák, akár felnőtt munkavállaló, most csak az számít, hogy rendelkezz HR-es tapasztalattal, valamint fontos az is, hogy szeresd a kihívásokat, hiszen ezen a területen mindig akad!

Feladatok:

  • szerződések elkészítése
  • munkatársak koordiánálsa
  • jelentések, adatszolgáltatások készítése
  • toborzási csatornák folyamatos működtetése
  • önéletrajzok kezelése
  • számlázás előkészítése
  • munkavállalókkal és partnerekkel történő napi kapcsolattartás
  • közép- felsővezetők napi szintű támogatása

Fizetés: havi bér (fix + teljesítményarányos juttatás)

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • középfokú végzettség
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó készség
  • teljesítmény-orientált, magabiztos, határozott személyiség

Előnyök:

  • felsőfokú tanulmányok vagy végzettség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • ’B’ kategóriás jogosítvány
  • saját gépkocsi

Munkavégzés helye: Budapest
Munkaidő: teljes- vagy részmunkaidő

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség
  • képzési program
  • versenyképes alapbér + mozgó bér + bónusz + cafeteria

Jelentkezés: A lenti e-mail címre küldött önéletrajzoddal.
Aktuális munkáink megtalálhatóak: jobforceiskolaszov
Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: www.job-force.hu

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő