www.cvonline.hu

Projektvezető

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1068573

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót makói munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Toborzási, kiválasztási feladatokban részvétel (hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése, jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek íratása)
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Projektek önálló kezelése
  • Elszámolások, riportok készítése
  • Étkezési jegyek, bérjegyzékek, egyéb utalványok munkavállalók számára történő kiosztása
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, kezelése
  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció stb.)
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal történő rendszeres kapcsolattartás személyesen, telefonon, e-mailen egyaránt

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Precizitás, pontosság

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi hátterű piacvezető cégnél
  • Lendületes csapat, jó hangulat
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos képzések

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nexon bérprogram felhasználói szintű ismerete
  • HR szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat

  • Az állásra pályakezdők és 1-3 év releváns tapasztalattal rendelkező jelöltek pályázatát is várjuk. A sikeres pályázó betanítási programban vesz részt, hogy a munkavégzéshez szükséges ismeretek mielőbb elsajátíthassa.Ha megfelel a fentieknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Makó

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Csongrád