www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1068559

Multinacionális ipari automatizálási területen tevékenykedő partnerünk részére keresünk Projektvezető munkatársat.

Feladatok:

- Termékgyártási projektek vezetése a tervezési fázistól a szériagyártásig
- Áttelepítési-, NPI-, költségcsökkentő- és optimalizálási projektek megszervezése
- Projektcsapat munkájának megszervezése, felügyelete
- Gyártásba történő bevezetés koordinálása
- Gyártás beindításához szükséges dokumentumok beszerzése
- Költségtervek elkészítése
- Gyártási értékek meghatározása
- Kapcsolattartás a cég más gyártóegységeivel a projektek keretein belül

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki végzettség
- Német vagy Angol tárgyalóképes nyelvtudás
- Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
- NPI folyamatok ismerete előny
- Műszaki rajzok szakismerete

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség egy piacvezető és folyamatosan bővülő vállalatnál
- Szakmai kihívások egy kiváló munkakörnyezetben
- Multinacionális vállalati kultúra
- Versenyképes bérezés

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján