www.cvonline.hu

Projektvezető

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

Főbb feladatok, munkák:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása a magyarországi telephelyen
  • Napi szintű kapcsolattartás a németországi központtal
  • A projektállapot folyamatos ellenőrzése és dokumentálása
  • Rendszeres koordinálása, moderálása és dokumentálása a helyi projektteam megbeszéléseinek
  • A projektkiadások nyomonkövetése és ellenőrzése
  • Eszkaláció kezelés a központi projektvezetés (BU), a projektmanagement vezetése, az ügyvezető és a BU-vezető irányába

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség (főiskolai vagy egyetemi)
  • Német és angol nyelv középfokú ismerete
  • Számítógép felhasználói ismeretek: Word, Excel, MS Project,
  • Határozott fellépés, csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
  • Gyakorlatias beállítottság, problémamegoldó képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • 13. havi juttatás
  • Étkezési utalvány
  • Megbízható, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Teljes munkaidő

Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye Budapest X. kerület
Kategória Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest