www.cvonline.hu

Projektvezető

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1042093

Magyarország legnagyobb HR szolgáltató cégeként saját csapatunk erősítésére keresünk lelkes, szakmailag elhivatott kollégát: munkakörbe
Feladatok:

  • Toborzási csatornák felkutatása, használata
  • Partnercég munkaerőigényeinek határidőre történő kielégítése
  • Jelentkezők előszűrése, tesztelése, próbamunka szervezése
  • Felvételi napok, próbamunkák, nyílt napok önálló lebonyolítása, fizikai és szellemi munkatársak felvételiztetése
  • Projektek teljes körű menedzselése, riportok, adatszolgáltatások elkészítése
  • Új munkavállalók beléptetése, kiléptetése, munkaügyi adminisztráció
  • Folyamatos kapcsolattartás a munkavállalókkal személyesen irodánkban, külső helyszínen, telefonon, online felületeken
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás a partnercég képviselőivel
  • Bérelőkészítés
  • Reklamációkezelés

Elvárások:
  • Min. középfokú iskolai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi használata a munkához
  • Felhasználói szintnél erősebb MS Office programcsomag ismeret
  • Proaktív szemléletmód egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként

Juttatások:
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség egy dinamikus csapat tagjaként
  • Mobiltelefon, laptop

Előnyök:
  • HR területen szerzett releváns, legalább 2-3 éves tapasztalat
  • TB és bérügyintéző képesítés/tapasztalat
  • Asszertív személyiség és kommunikáció
  • Idegen nyelv ismerete

  • Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a E-mail cím megjelenítése email- címre küldött szakmai önéletrajzzal jelentkezhet a pozícióra.

Munkavégzés helye:
  • Veszprém

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Veszprém