www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 381 napja lejárt

Feladatok:

  • A projektben együttműködő szakmai munkatársak munkáját irányítja
  • Felügyeli a projekt határidőre történő előkészítését és lebonyolítását
  • Projektekkel összefüggő oktatások és képzések szervezési feladatait irányítja
  • Kapcsolatot tart fenn a felügyeleti szervekkel, a partner szervezetekkel és a célcsoporttal
  • Felügyeli a projekt adminisztrációt az eljárásrendek maximális betartásának figyelembevételével
  • Hatékonyan gazdálkodik a projekt megvalósításához szükséges erőforrásokkal, a rendelkezésre álló pénzügyi- és időkerettel
  • Felügyeli a támogatási szerződésben és a vonatkozó jogszabályokban foglaltaknak való megfelelést
  • Ellenőrzési a projekt teljes dokumentációjának előkészítését és véglegesítését

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • TÁMOP, HEFOP projektekben való jártasság (min.: 3-4 év)
  • Vezetői tapasztalat, irányítási felelősség, motiváló képesség
  • Jó szervezőkészség, kiváló kapcsolatteremtő és együttműködő képesség
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Konfliktuskezelési képesség
  • Rugalmasság, terhelhetőség, stressztűrés
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési és mobilitási hajlandóság

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkakezdés
  • Egyedi szakmai tapasztalat
  • Kiemelkedő juttatási csomag
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - fizetési igény megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Alapítvány / Non-profit
Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő