www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 252 napja lejárt

 Belső építészettel, generál kivitelezéssel, bútorgyártással, építészeti tervezéssel foglalkozó cégünk keresi agilis, rugalmas munkatárását

pozícióba.

Új munkatársunkra az alábbi feladatokban számítunk:

  • Projektek teljes körű megvalósítása
  • Építésvezetők és a teljes projekt csapat munkájának koordinálása a projekt minden fázisában
  • Megrendelővel, tervezőkkel, hatóságokkal történő teljes körű kapcsolattartás (jellemzően idegen nyelven)
  • Alvállalkozókkal történő teljes körű kapcsolattartás
  • Projektek műszaki és pénzügyi ütemtervének elkészítése és nyomonkövetése
  • Riportok, beszámolók készítése, projektek dokumentálása
  • Erőforrások hozzárendelése kivitelezési folyamatokhoz

Elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség
  • Aktív kommunikációképes FRANCIA nyelvtudás
  • Vezetőként szerzett minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Hajlandóság a gyakori és hosszabb időtartamú külföldi tartózkodásra (európai országokban)
  • Önálló döntéshozatalra képes, kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs készséggel bíró személyiség
  • Projektszemléletű gondolkodásmód
  • Kreatív műszaki megoldások
  • Nagyfokú mobilitás

Előny:

  • Kiskereskedelmi egységek belső építészeti kialakításában szerzett tapasztalat
  • Építőmérnöki vagy építészmérnöki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés (nyelvi és egyéb szakmai képzések)
  • Emberi értékek megbecsülése

Munkavégzés helye:

Budapest, külföld

Amennyiben az álláshirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen az alábbi email címen:

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő