www.cvonline.hu

Projektvezető

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 1032519

Dinamikusan fejlődő szombathelyi csapatunk erősítéséhez keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Hirdetési lehetőségek felkutatása, kezelése
  • Jelentkezők előszűrése, interjúztatása, tesztek alkalmazása
  • Kapcsolattartás a diákokkal
  • Munkavállalók beléptetésével kapcsolatos munkaügyi adminisztráció
  • Elszámolások, riportok készítése
  • Toborzás, kiválasztásban való részvétel
  • Projektek önálló kezelése
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Egyéb munkaügyi feladatok elvégzése,bérszámfejtés előkészítése
  • Tesztek, csoportos tájékoztatók megtartása

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • Terhelhetőség, szorgalom, rugalmasság
  • Precizitás, pontosság
  • Munkavégzéshez gépkocsi, jogosítvány
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség
  • Saját gépjármű használata a munkavégzéshez

Juttatások:
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Lendületes csapat, jó hangulat

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

  • Fényképes szakmai önéletrajz elküldésével, a tárgy mezőben a „Projektvezető” megnevezés feltüntetésével!

Munkavégzés helye:
  • Szombathely

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Vas