www.cvonline.hu

Projektvezető

  • A hirdetés 547 napja lejárt

Egy sikeres cégcsoport nemzetközi autógyárak beszállítói tevékenységében érdekelt magyarországi leányvállalata, móri telephelyére keres

Projektvezetőt

Feladatok

  • Ajánlattervek készítése a vevők részére
  • Ügyfélprojektek koordinálása árajánlat készítéstől a gyártás befejezéséig
  • Projekt időterv elkészítése
  • Projektek dokumentálása a minőségügyi rendszereknek megfelelően
  • Projektek állapotának nyomon követése és prezentálása a vezetőség felé
  • Felelősség a projektek tervszerű megvalósításban – különös tekintettel a műszaki tartalomra, költségekre, határidőkre, vevői igényekre
  • Kapcsolattartás a vevőkkel, beszállítókkal
  • Együttműködés az egyes részlegekkel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Jó szervező- és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunkára és csapat irányítására alkalmas személyiség
  • Jó kommunikációs készség (vevői kapcsolattartás, tárgyalás)
  • Külföldi kiküldetések vállalása
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előny

  • Német nyelvtudás
  • SAP rendszer ismerete
  • Projektvezetői tapasztalat

Mit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség, szakmai fejlődési lehetőség
  • Felelősségteljes, kihívást jelentő feladatok
  • Önállóság és kreatív munkakör
  • Cafetéria juttatás

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, hogy  jövedelemigénnyel ellátott önéletrajzát jelentkezésével együtt küldje az alábbi email címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol