www.cvonline.hu

Projektvezető

Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 1028430

Munkaerő kölcsönzési területre keresünk határozott, dinamikus, tettre kész munkatársat HR feladatok komplex ellátására az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Szoros kapcsolattartás a munkavállalókkal és a megbízó partnercégek munkatársaival,
  • Munkavállalókkal kapcsolatos szervezési, ügyintézési tevékenység ellátása,
  • Munkaügyi nyilvántartások pontos vezetése,
  • Toborzásban, tesztelésben való aktív részvétel,
  • Nyilatkoztatások (pl. Cafetéria, családi adókedvezmény, stb.) elvégzése,
  • Jelentések, kimutatások határidőre történő elkészítése.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Juttatások:
  • Felelősségteljes, komplex munkakör,
  • Stabil cégháttér,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Hosszú távú munkalehetőség.

Előnyök:
  • Felsőfokú végzettség.

  • Amennyiben alkalmasnak érzi magát a munkakör magas szintű betöltésére, kérjük küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Miskolc