www.cvonline.hu

Projektvezető

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2016.08.18.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk, a professzionális szerszám kereskedelem kiemelkedő piaci szereplője megbízásából (lemezmegmunkáló és forgácsoló szerszámgépek és méréstechnikai eszközök - szervizszolgáltatás, pénzügyi és pályázati tanácsadás) PROJEKTVEZETŐ szakembert keresünk.

Feladatok:

- Tárgyalások új, potenciális partnercégek tulajdonosaival (napi 3 vidéki tárgyalás lebonyolítása);
- Értékesítés
- Fejlesztési igények feltárása és projekttervezés ezek alapján;
- Szakmai tanácsadás;
- Cégre szabott projektek összeállítása és vezetése feltárt, valós ügyfél igények alapján;
- Folyamatos kapcsolattartás a meglévő partnereinkkel az általuk már megszokott magas színvonalon;
- Termék és technológiai ismeret megszerzése, folyamatos fejlesztése;
- Cégünk képviselete szakmai rendezvényeken;
- Adminisztráció.

Elvárások:

- Felső- vagy középfokú műszaki végzettség gépészet területén;
- Gyakorlati jártasság a forgácsolástechnológiákban;
- Projektszemlélet;
- Kommunikációképes angol nyelvismeret;
- Határozott, jó kommunikációs képesség;
- Eredményorientált gondolkodásmód;
- Rugalmasság, önálló munkavégzés;
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
- B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

- Folyamatos képzés és fejlődési lehetőség, külföldi tanulmányutak;
- Fiatalos, dinamikusan fejlődő csapat;
- Következetes, támogató vezetők;
- Konkrét feladat- és felelősségi körök;
- Modern, kulturált munkakörnyezet;
- Céges autó, mobil, laptop.

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -