www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

  • A hirdetés 573 napja lejárt

A professzionális szerszámgép kereskedelemmel foglalkozó idén 17 éves Gordiusz Alfa Kft. a legkiválóbb technológiákkal és gépekkel szolgálja ki a magyar piacot. A lemezmegmunkáló és forgácsoló szerszámgép és méréstechnikai eszköz kínálat mellett teljes körű szervizszolgáltatással, pénzügyi, pályázati és vállalatfejlesztési tanácsadással állunk ügyfeleink rendelkezésére.

Jelenleg bővítés céljából keresünk dinamikus csapatunkba

munkatársat.

Feladatok:

  • új, potenciális partnerek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • napi 3-4 vidéki tárgyalás lebonyolítása
  • ajánlatok műszaki paramétereinek kiválasztása, összeállítása
  • megrendelőkkel műszaki egyeztetések lebonyolítása, szakmai tanácsadás
  • meglévő üzleti partnereinkkel folyamatos kapcsolattartás az általuk már megszokott magas színvonalon, újraértékesítés részükre
  • termék és technológiai ismeret megszerzése, folyamatos fejlesztése
  • cégünk képviselete szakmai rendezvényeken

Ha nem riad vissza:

  • a feladat és a partnerkörünk sokszínűségétől, a tanulástól
  • a teljesítmény mérésétől
  • a nagy számoktól
  • a napi akár több száz kilométer autóvezetéstől,

akkor fiatalos, ám eredményközpontú csapatunkban a helye!

Elvárások:

  • felső- vagy középfokú műszaki végzettség
  • angol nyelvű műszaki szakszövegek megértése
  • határozott, célratörő kommunikáció, eredményorientált gondolkodásmód
  • rugalmasság, önálló munkavégzés
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat

Előnyt jelent:

  • tapasztalat a gyártás és/vagy alkalmazás-technológia területén
  • gyakorlati jártasság a lemeztechnológiákban
  • pályázatírásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes alapfizetés + teljesítmény arányos jutalék
  • szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos képzések, külföldi tanulmányutak
  • céges autó, mobil, laptop
  • támogató munkahelyi légkör, összetartó munkatársak, következetes vezetők
  • modern, kulturált munkakörnyezet
  • a teljesítmény kiemelkedő elismerése.

Munkavégzés helye: Törökbálint, napi vidéki utakkal.

  Cégünk nem csupán gépeket ad el, hanem komplett beruházás menedzsmentet nyújt partnerei számára. Amennyiben szívesen lenne részese, illetve alakítaná ezt a komplex folyamatot, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre:

Helyek Pest
Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol