www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.11.14.
Hirdetés azonosító: 1015099

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A projektcsapat funkcionális vezetése
  • Célok elérése, a projekt sikerének biztosítása
  • A vezetők felé javaslattétel a projektcsapat tagjaira vonatkozóan
  • Megbeszélések összehangolása, irányítása
  • Kapcsolattartás a vevővel
  • Erőforrásterv és rizikóanalízis készítése
  • Ajánlatterv készítése a vevő felé
  • Fáziszárások előkészítése és lebonyolítása
  • A projektben lévő problémák feltárása, megoldási javaslat kidolgozása
  • P0, P1 projektek vezetése
  • Együttműködés a társosztályokkal

Elvárások

  • Felsőfokú gépész vagy villamosmérnök végzettség
  • Projektvezetésben szerzett tapasztalat
  • Mérnöki/termelői területen szerzett tapasztalat
  • Vállalatirányítási rendszerismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Közgazdasági végzettség
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ, Veszprém megye