www.cvonline.hu

Projektvezető

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1010460

Prohumán Kft saját csapatába keres PROJEKTVEZETŐT MAKÓI MUNKAVÉGZÉSSEL az alábbi feltételek mellett
Feladatok:

  • Ügyféltől érkező munkaerő-igények pontos egyeztetése, személyesen vagy telefonon, e-mailen
  • Munkavállalók bérszámfejtésének előkészítése önállóan
  • A munkavállalók felmerülő munkaügyi / bérügyi kérdéseinek, problémáinak egyeztetésében és kezelésében való részvétel
  • Új belépő és kilépő munkavállalók munkaügyi adminisztrációjának teljes körű helyszíni kezelése és felügyelete
  • A projekten dolgozó asszisztensek munkájának irányítása és ellenőrzése
  • Havi zárás és elszámolások támogatása, felügyelete, a társosztályokkal való együttműködés, napi kapcsolattartás
  • Havi számlázás előkészítésében való részvétel

Elvárások:
  • Felsőfokú munkaügyi végzettség (főiskolai diploma)
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapsztalat
  • Professzionális Excel tudás
  • Kisebb csapat irányításában való tapasztalat
  • Makói munkavégzés vállalása
  • Projektgondolkodás, Önállóság

Juttatások:
  • Multinacionális környezet
  • Támogató professzionális csapat
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Egyéni fejlesztés lehetősége, szakmai oktatások
  • Kezdés 2016. február 01.

Előnyök:
  • Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • TB végzettség és/vagy tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Nexon bérszámfejtési program ismerete

  • Amennyiben megfelel a fent felsorolt összes elvárásnak, kérem küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a megjelölt e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Makó

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Csongrád