www.cvonline.hu

Projektvezető - Zalaegerszeg (diákmunka)

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1042443

Kreatív, talpraesett, önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő HR szolgáltatási csapatunkba, egy aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák személyében, az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Hirdetések kezelése, adatbázis építés online és offline hirdetési felületeken
  • Személyes, telefonos és e-mailes kapcsolattartás az ügyfelekkel, munkavállalókkal
  • Megbízók munkaerőigényeinek szervezése
  • Adminisztráció teljes körű intézése
  • Ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása
  • Ügyfelek tájékoztatása, kérdéseik megválaszolása
  • Adatrögzítés, Adategyeztetés, Iratrendezés

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Kreativitás, önálló ötletek, találékonyság
  • Precizitás
  • Kapcsolati háló, kiterjedt ismeretségi kör
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali kezdés
  • Szakmai gyakorlatként is végezhető

Előnyök:
  • Marketing/HR és/vagy kommunikációs tanulmányok, ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg