www.cvonline.hu

Projektvezető - Veszprém (Ref.szám: FE-900)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2014.11.18.
Hirdetés azonosító: 777781

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség preferált)
  • Legalább 3 év gyártó cégnél szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat előnyt jelent!
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • SAP vagy bármely más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Vezetői készség, vezetői ambíciók
  • Jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • Autóipari tapasztalat

Feladatok:

  •  Projektcsapat funkcionális vezetése
  • A projekt sikerének biztosítása a projektcsapat közreműködésével
  • A projekttel kapcsolatos erőforrásterv elkészítése
  • A projektben lévő problémák feltárása, azokra megoldási javaslat kidolgozása
  • Szakmai együttműködés más divíziókkal

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari beszállító számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése  e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-900-as referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20-915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki, Elektronika / Telekommunikáció
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő