www.cvonline.hu
Projektvezető ( Új termék bevezetés)
Trenkwalder Kft
Régió: Heves, Heves
Hozzáadva: 2017.12.08.
Jelentkezési határidő: 2017.12.14.
Hirdetés azonosító: 1234262

 Multinacionális partnercégünk megbízásából új termék bevezető munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Új projektek teljes körű kivitelezése, koordinálása
  • Team koordináció
  • Próbagyártások, első minták, gyártásengedélyezések megtervezése, koordinálása
  • Kapcsolattartás vevőkkel, beszállítókkal

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Elektronikai gyártásban szerzett autóipari tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol-, és /vagy német nyelvtudás
  • Határozott fellépés
  • Jó prezentációs, kommunikációs készség
  • Multinacionális cégnél szerzett vezetői tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • multinacionális modern munkakörnyezet
  • külföldi kiküldetések
  • szakmai és nyelvi tréningek
  • bejárás támogatása, cafetéria, bónusz
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.