www.cvonline.hu

Projektvezető /Toborzó - Gyöngyös

  • A hirdetés 332 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég,

saját csapatába bővítés miatt keres

Projektvezető/Toborzót

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

A leendő munkatárs feladatai:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése,

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása,

  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése,

  • Állomány kezelése, munkavállalók ki – és beléptetésének komplex intézése,

  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.),

  • Cafeteria kezelése,

  • Számlázás előkészítése,

  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel,

  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás,

  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.)

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek,

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat,

  • Toborzásban megszerzett tapasztalat,

  • „B” kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat,

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség,

  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes alapfizetés,

  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát Juhász Gergő Belső Recruiter E-mail cím megjelenítése részére a e-mail címre.