www.cvonline.hu

Projektvezető/ Toborzó- Gödöllő

  • A hirdetés 326 napja lejárt

A Work Force Kft., amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég, saját csapatába bővítés miatt keres

Projektvezető/Toborzót

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek önálló vezetése;

  • Fizikai és szellemi munkaerő toborzása, kiválasztása;

  • Munkaszerződések elkészítése és megkötése;

  • Állomány kezelése, munkavállalók ki és beléptetésének komplex intézése;

  • Bérszámfejtéshez szükséges adatok összegyűjtése és továbbítása a munkaügyi osztály részére (munkaidő nyilvántartás kezelése, jelenléti ívek feldolgozása stb.);

  • Cafeteria kezelése;

  • Számlázás előkészítése;

  • Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel;

  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás;

  • Folyamatos adatszolgáltatás, riportálás a központ felé, adatszolgáltatás a partner felé, statisztikák készítése (létszám, szabadság, betegség, fluktuáció, stb.).

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, átfogó munkaügyi ismeretek;

  • HR és/vagy munkaügyi területen, munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalat;

  • Toborzásban megszerzett tapasztalat;

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat;

  • Kiváló kommunikációs képesség, stressztűrő-és problémamegoldó képesség, magabiztos, határozott személyiség;

  • Precíz, pontos munkavégzés.

Amit nyújtunk:

  • Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség,

  • Versenyképes alapfizetés,

  • Cafeteria elemek és bónusz juttatás.

Munkavégzés helye: Pest megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Magyarország
Kategória Humán erőforrás