www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (TESZTESZKÖZÖK FEJLESZTÉSE)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.12.07.
Hirdetés azonosító: 1189431

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Elektronikus jármű-rendszerek fejlesztéséhez szükséges eszközök specifikálása és azok bevezetéséhez kapcsolódó folyamatok szervezése. (A termékfejlesztés támogatása a teljes termékciklus alatt.)
  • Vevői/belső követelmények analizálása, harmonizálása és a megvalósításhoz szükséges eszközök meghatározása szoros együttműködésben a belső vevőkkel, nemzetközi fejlesztői csoportokkal, gyártó lokációkkal, valamint az anyacéggel.
  • Fejlesztési és tesztelési eszközök beszerzésének szakmai elbírálása.
  • Szakterületének naprakész ismerete - kiállítások és szakmai konferenciák látogatása

Elvárások

  • Villamos-, mechatronikai-, vagy gépészmérnök végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatjátékos, aki képes önállóan is a hatékony és eredményes munkavégzésre
  • Ügyfél orientáltság és magabiztos fellépés
  • Utazási hajlandóság

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • Autóipari tapasztalat
  • Teszteszközök, mérőberendezések mérési módszerek ismerete
  • Szimulátorok, szimulációs szoftverek ismerete
  • Biztonságkritikus rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, a teljesítménnyel arányos jövedelem
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helye

Budapest

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTVEZETŐ (TESZTESZKÖZÖK FEJLESZTÉSE), Budapest

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678