www.cvonline.hu

Projektvezető (tesztelési terület)

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Feladatok

  • 10-12 fős csapat szakmai vezetése (munkacsomagok kialakítása, feladat kiosztás és utánkövetés, terheléselosztás tervezése, napi megbeszélések koordinálása és követése, teljesítményértékelés)

  • Kapcsolattartás az Ügyfelekkel szóban és írásban

  • Tesztelési feladatok koordinálása és elvégzése

  • Együttműködés az egyes workflow-k csapaton belüli felelőseivel

  • Tesztfolyamatok csapaton belüli összehangolása

  • Részvétel szakmai megbeszéléseken

  • Szakmai feladatok proaktív és hatékony kezelése

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú (mérnöki, informatikus) végzettség, mérnöki szemlélet

  • 3+ év tesztelési tapasztalat

  • Projektvezetési tapasztalat (5-10 fős csapat koordinálása)

  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudás

  • Multitasking képesség

  • Csapatszellem, tolerancia

  • Jó kommunikációs készség

  • Precizitás, pontosság, határidőtartás, logikus gondolkodás

  • Tesztelési folyamatok ismerete

Előny

  • Folyamatszemlélet, rendszerszemlélet

  • Automatizálástechnikai érdeklődés

  • ES rendszerek ismerete

  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek

  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés

Egyéb információ

  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

  • Kellemes, modern munkahelyi környezet

  • Színvonalas tanácsadói és informatikai tudás

  • Nemzetközi projektekben való részvétel.

  • Rugalmas, innovatív környezet.

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika