www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ (Termékfejlesztés)

  • A hirdetés 333 napja lejárt

Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra az alábbi pozícióba:

PROJEKTVEZETŐ

(Termékfejlesztés)

Feladatkör:

  • Fejlesztési projekt időtervek elkészítése, betartatása
  • Fejlesztési projektek szervezési feladatainak ellátása, projektcsapat vezetése
  • Kapcsolattartás az anyacéggel, a beszállítókkal, minősítő intézetekkel
  • Dokumentációs feladatok ellátása
  • Termékek minősíttetésének megszervezése, felügyeletev

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / műszaki menedzser végzettség
  • Jó kommunikációs készség
  • Kommunikáció szintű német és angol nyelvismeret
  • Rugalmasság, külföldi kiküldetések vállalása
  • Önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Ipari automatizálási rendszerek ismerete
  • Elektromos alkatrészek ismerete
  • Fejlesztési projektvezetésben való jártasság
  • Villamosmérnöki végzettség
  • Tapasztalat nemzetközi termékfejlesztési együttműködésben

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rendszeres továbbképzések
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.12.24-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német