www.cvonline.hu

PROJEKTVEZETŐ-SZOMBATHELY DIÁKMUNKA

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 1040739

Kreatív, talpraesett, önálló munkavégzésre képes munkatársat keresünk dinamikusan fejlődő HR szolgáltatási csapatunkba, egy aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező diák személyében, az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzéssel kapcsolatos feladatokban való részvétel
  • Partnereinkkel való kapcsolattartás
  • Jelöltek előszűrése adatbázisból
  • Általános adminisztrációs feladatok
  • Bármilyen ad-hoc jelleggel felmerülő operatív feladat ellátása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Microsoft Office magas szintű ismerete( Word, Excel, Outlook)
  • Kreativitás, önálló ötletek, találékonyság
  • Precizitás
  • Kapcsolati háló, kiterjedt ismeretségi kör
  • Jó kommunikációs készség
  • Rugalmasság

Juttatások:
  • Jó csapat, jó hangulat
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Előre lépési lehetőség
  • Azonnali kezdés

Előnyök:
  • Marketing/HR és/vagy kommunikációs tanulmányok, ismeretek
  • Alkalmanként saját gépjármű használata

Egyéb kapcsolati információk:

  • Jelentkezni a [e-mail]e-mail címre lehet. Bővebb tájékoztatás 0670-197-5238-as számon vagy személyesen : Szombathely Thököly utca 46-48 alatt

Munkavégzés helye:
  • Szombathely