www.cvonline.hu

Projektvezető szoftverfejlesztési területre

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 865969
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Szoftverfejlesztési projektek terjedelmének, időütem-, erőforrás- és költségtervének elkészítése, aktív részvétel az ajánlatok elkészítésében

Feladatkör, felelősségek:    • Több fős (3-8) IT szoftverfejlesztési projektek szervezése és irányítása

• Projekt monitoring és kockázatmenedzsment tevékenységek ellátása

• Elért eredmények nyomon követése és riportolása

• Ügyfelekkel való kapcsolattartás, post-projekt sales tevékenységek ellátása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Legalább 3 éves IT szoftverfejlesztési / vagy K+F, esetleg termékfejlesztési projektben szerzett projektvezetői tapasztalat

• Felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettség

• Proaktivitás és önállóság, párhuzamosan futó projektek vezetése

• Határozott, magabiztos fellépés

• Kiváló kommunikációs- és tárgyalókészség

• Közép szintű angol vagy német nyelvismeret

Nyelvtudás:    • Közép szintű angol vagy német nyelvismeret

A megbízó cég profilja:    Megbízónk a magyar piacon régóta működő, stabil háttérrel bíró információtechnológiai vállalkozás.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.