www.cvonline.hu

Projektvezető - Székesfehérvár (Referenciaszám: HM-1401

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2016.02.06.
Hirdetés azonosító: 1007982

Feladatok:

  • Diákmunkák szervezése
  • Kapcsolattartás a diákokkal, toborzás
  • Adminisztráció, elszámolások készítése
  • Jelenléti ívek kezelése
  • Diákok ügyes-bajos dolgainak menedzselése

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Jó kommunikációs készség
  • Székesfehérvári vagy környéki lakhely

Amit kínálunk:

  • Napi 4-6-8 órában végezhető változatos munka
  • Fix, stabil munkahely, hosszútávú lehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Motiváló környezet, fiatalos csapat
  • Munkatapasztalat
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Ingyenes tréningek

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. társvállalkozása, egy piacvezető iskolaszövetkezet részére keres a fenti pozícióba kollégát.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét, és a pozícióhoz tartozó HM-1401-es referenciaszámot a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Margitics Ákosnál a +36 20/339 62 47-es mobilszámon!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)