www.cvonline.hu

Projektvezető-Siófok (Ref.364)

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2015.06.06.
Hirdetés azonosító: 487873
lejárt

PROJEKTVEZETŐ

munkaerő-kölcsönzési és  szervezési terület

 Siófokra

Elvárásaink:

  • Érettségi
  • Használható számítógépes ismeretek (Excel, Word)Nagyfokú teherbírás és mobilítás
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Erős affinitás és érdeklődés a humánerőforrás-szolgáltatás világa iránt!
  • Jogosítvány és gépkocsi

Feladataid lesznek:

  • Munkaerő kölcsönzési projektek teljes körű ellátása
  • Munkaerő toborzása, kiválasztása, tesztíratás
  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Munkaszerződések előkészítése és megkötése
  • Jelenléti ívek és havi elszámolások összesítése

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomagot ajánlunk
  • Mobiltelefon és laptop a munkádhoz
  • Saját gépkocsira költségtérítést nyújtunk
  • Szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk

Amennyiben szeretnél jelentkezni a pozícióra, várjuk pályázatodat (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a cv@dologido.hu e-mail címre. Kérjük motivációs leveled közvetlenül az email-be, önéletrajzodat pedig csatolt word fájlba küldd május 31-ig a referenciaszám megjelölésével!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu