www.cvonline.hu

Projektvezető Siófok Ref. 551

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.23.
Jelentkezési határidő: 2014.05.29.
Hirdetés azonosító: 677541
lejárt

PROJEKTVEZETŐ

munkatársat keresünk siófoki csapatunkba, diák- és felnőttmunka szervezési területre. A Dologidő a Viapan Group tagja és a munkádat is a Viapan Group cégcsoportban kell majd végezni. Ez azt jelenti, hogy mind a Meló-Diák, mind a Dologidő projektjeinek egy részét kell vezetned.

Feladataid lesznek:

  • Munkaerő kölcsönzési és diákfoglalkoztatási projektek teljes körű ellátása
  • Munkaerő toborzása, kiválasztása, tesztíratás
  • Adminisztratív jellegű feladatok elvégzése
  • Munkaszerződések előkészítése és megkötése
  • Jelenléti ívek és havi elszámolások összesítése

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Várunk akkor is, ha pályakezdő/végzős főiskolás/egyetemista vagy,
  • Életelemed a nyüzsgés, lelkiismeretes és precíz a munkád
  • Használható számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • Erős affinitás és érdeklődés a humánerőforrás-szolgáltatás világa iránt!
  • Jogosítvány és gépkocsi szükséges a munkavégzéshez!
  • Siófoki vagy közvetlen környezetében levő lakhely!

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Notebook,mobiltelefon, költségtérítés a gépkocsidra
  • FIX bérezés+bónusz

Jelentkezni:

Amennyiben szeretnél jelentkezni a pozícióra, várjuk pályázatodat (fénykép, motivációs levél, magyar nyelvű önéletrajz) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu